Piedāvātās iekārtas

Piedāvāsim katram pasūtīājam piemērotāko risinājumu, izvēloties vēlmēm un situācijai atbilstošāko, no vairāku ražotāju iekārtām.

Mums ir pieredze no 2004.gada ar Thermia, IVT (Buderus, Junkers),Lampoassa, Nibe, Panasonic, Daikin un Gapsal siltumsūkņiem.

Piedāvājam LV mūsu partneru Movek Grupp ražotos Gapsal siltumsūkņus. Gapsal siltumsūkņi tiek razoti Igaunijā Haapsalu. Ražotājam ir ievērojama pieredze šaja jomā jau no pagajuša gadsimta deviņdesmito gadu sākuma. Gapsal razošana izmanto rūpīgi atlasītas pasaulē labākās sastāvdaļas: Ouman vadības sistēma, Swep siltummaiņi, LK armatur vārsti, Emerson Climate Tehnologie razotie kompresori, Grundfos un Biral cirkulācijas sūkņi un citas daļas.

Lielas siltumjaudas Gapsal IKS E un Gapsal IKS T inverter siltumsūkņi.

Gapsal IKS E siltumsūknī iekšā esošais ārējā kolektora cirkulācijas sūknis un arī ārējais apkures cirkulācijas sūknis ir regulējami un mainīgas jaudas 0-10V. Gapsal IKS E ir  ar apkures jaudu 36kW un 46kW un ir paredzēts lielām ražošanas ēkām daudzdzīvokļu ēkām un citur, kur atbilstoši lieli siltumzudumi. Gapsal IKS E ir siltusūknis, kas būs efektīvs arī ar radiatoru apkuri. Tos var apvienot vienā katlumajā līdz 8 siltumsūkņiem.

Lieljaudas siltumsūknis Gapsal IKS T Inverter tiek razots trīs jaudas līmeņos līdz 40kW, līdz 60kW un līdz 100 kW. Gapsal IKS T Inverter moduli var izmantot līdz 10 iekārtām vienā sistēmā, tas ir 1...1,2 MW apkures mezglos. Ar Gapsal IKS T siltumsūkni panāk ļoti augstu sistēmas efektivitāti, kas atbilst prasībām A+++. Gapsal IKS T var tikt izmantots ražošanas ēkās, daudzdzīvokļu ēkās un citur. Ar šo siltumsūkni var efektīvi ražot arī silto patēriņa ūdeni. Izmantojot palildus aprīkojumu visus Gapsal siltumsūkņus var izmantot arī dzesēšanas sistēmās. Gapsal siltumsūkņos izmanto vienu vadības sistēmu, kas nedaudz atšķiras atkarībā no modeļa izmantošanas un programmas versijas. Vadības sistēmā iebūvētie modēmi nodrošina attalinātu sistēmas uzraudzību un vadību. Attālinātā vadība atļauj daudzas sistēmas kļūdas novērst caur interneta pieslēgumu un ja nepieciešams veikt energopatēriņa un siltumražošanas monitoringu, kas ir īpaši svarīgi lielajās katlumajās.

Kompaktie siltumsūkņi Gapsal Compact un Gapsal Compact Inverter.

Kompaktie modeļi kuru korpusā ir integrēts 185 litru siltā ūdens sildītājs ir domāti apkurei un siltā patēriņa ūdens nodrošināšanai.

Kompaktos modeļus iespejams novietot nelielās telpās. Tie var tikt komplektēti ar montāžas moduli Gapsal Topbox, ko izmantojot, ievērojami atvieglo iekārtas montāžu un arī var izvairīties no montāžas kļūdām. Kompaktajos siltumsūkņos iemontēts 185 litru tilpuma nerūsējošā tērauda ūdens sildītājs, kura konstrukcija paredzēta ilgai kalpošanai. Ūdens sildīšanai tiek izmantota gofrēta nerūsējošā tērauda spirāle, kas nodrošina ātru ūdens uzsildīšanu. Augsta ūdens temperatūra tvertnē savukārt nodrošina lielu patēriņa ūdens daudzumu dušā. Tiek ražoti Gapsal Compact modeļi ar šādu nominālo apkures jaudu: 4,5; 6;8;11 un 13 kW tie paredzēti ēkām ar platību no 80 līdz 300 m2.

Siltumsūknis Gapsal Compact Inverter tiek izgatavots divos jaudas līmeņos 4-12kW un 4-18 kW. Gapsal Compact Inverter tiek izmantoti Emerson Copeland kompresori. Invertora modeļos tiek regulēts kompresora griešanās ātrums robežās 1700 – 7000 apgr/min,  atbilstoši apkures vajadzībai .

Siltumsūkņi Gapsal OKS Inverter un Gapsal OKS.

Gapsal OKS Inverter modeļos 4-12kW un 4-22kW kompresora daļa ir tada pati kā Compact modeļos, bet tajā nav iebūvētā siltā ūdens sildītāja. Kā ūdens sildītājs jāizmanto atsevišķa iekārta, kura sildīšanas spirāles laukums ir atbilstošs siltumsūkņa jaudai. Tiek izgatavoti siltumsūkņi ar šādu nominalo jaudu: 4,5;6;8;11;13;17 un 22kW, tos var izmantot 80 – 500m2 ēku apkurei. Jāizmanto konkrētajai vajadzībai atbilstoši siltā ūdens sildītāji.

Informācija par Gapsal iekārtām :http://movekgrupp.com/est/tooted/tooted